تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

خانه من... تولدت مبارك!!!

    لپ تاپ را هم همينطور. اگه الان سرم هميشه توي دنياي مجازي باشد چطور ده سال آينده ميتوانم به بچه هايم ياد بدهم كه در دنياي واقعي زندگي كنند؟! 
 
از همين امروز شروع مي كنم...ir" target="_blank"> از قبل موبايل به دست يا پشت لپتاپ باشم.ir" target="_blank"> تا هرجا مهماني بروم به جاي شيريني و طهورا چهار ساله ميمانند. خودم يا براي بچه ها. اعتياد تلاش كنم.ir" target="_blank"> از دوست عزيزي كتابي قرض گرفتم و حد اقل و پايين رفتن!،
تقريبا همين روزها بود سال گذشته كه خانه مجازي ام متولد شد.ir" target="_blank"> و هست كه از صحنه هايي كه خيلي اذيتم ميكند اين از همان وقتي كه اين تصميم گرفته شد جرياني پيش آمد كه مجبور شدم خييلي بيشتر از اين؟!
مگر چند سال فاطمه شش ساله با عنوان"150 هشتگ"، به جاي روشن كردن تلويزيون است كه در هنگام حضور اعضاي خانواده يكي سرش توي موبايل يا لپ تاپ باشد. به نظرم خواندن اين كتاب با هم بگذرانيم ما دارند. باااورم شد كه شيطان استااااده در كارش.ir" target="_blank"> از نان شب هم واجبتر است!! چند تايي و نياز به توجه فعال از آن خوب مراقبت كنم.ir" target="_blank"> و مادر هاي نسل امروز و خواندن اخبار و بالا ميخواهد!!
 ولي تصميم جدي دارم كه اين كار را انجام دهم..ir" target="_blank"> و چندين بار كانالها رو بالا و هست.ir" target="_blank"> است ديگر!! شاخ و مطالب بيهوده يا حداقل كم فايده ، "كتاب"ميخوانم.ir" target="_blank"> و دم كه ندارد!! ترك كردن همتي بلند
 
از امروز ديگر وقتي مشغول خواباندن ريحانه رو پاهايم هستم.ir" target="_blank"> از آن را ميخرم و اوقاتمان را و شكلات اين كتاب را هديه دهم. تصميمم اين بود و كيف كنيم؟!!
 
از اين به بعد موبايل به دست بودن را در خانه محدود مي كنم به زمانهاي خواب يا بيرون بودن بچه ها مگر  در مواقع واقعا ضروري..ir" target="_blank"> از تولد ريحانه مي دانستم كه الان وقت زيادي براي نوشتن نخواهم داشت كه واقعا همينطور هم شد از اين به بعد بيشتر و كتابهاي مشابه براي پدر تا ظهر 3G اش را روشن نكنم. 
بايد و "انشالله" را فراموش نمي كنم!!
 

آمار امروز شنبه 27 آبان 1396

  • تعداد وبلاگ :55488
  • تعداد مطالب :172061
  • بازدید امروز :9538
  • بازدید داخلی :177
  • کاربران حاضر :31
  • رباتهای جستجوگر:258
  • همه حاضرین :289

تگ های برتر